Порядок денний наступної сесії
windows 10 key online sale office 2016 key sale purchase office 2013 key http://www.cdkeypascher.com/ buy cheap windows 10 key purchase WINDOWS 10 Key buy Office Professional Plus 2016 Key

Про внесення змін до рішення Самбірської районної ради від 07.12.2018 року № 514 «Про затвердження районного бюджету Самбірського району на 2019 рік.
Про інформацію щодо використання сільськогосподарських земель району аграрними підприємствами та фермерськими господарствами району.
Про інформацію щодо дотримання санітарних норм та правил застосування пестицидів аграрними підприємствами на території району.
Про результати вивчення попиту на об’єкти оренди майна частини технічного поверху площею 10,0 кв. м та частини зовнішньої стіни ліфтової шахти площею 5,0 кв. м., що належать до комунальної власності Самбірської районної ради.
Про внесення змін до договорів оренди.
Про включення нерухомого майна до переліку комунального майна, що може бути передано в оренду.
Про внесення змін до Статуту комунального некомерційного підприємства Самбірський районний центр первинної медико-санітарної допомоги.
Про передачу із спільної власності територіальних громад Самбірського району частини будівель СТОК «Прикарпаття.
Про затвердження Програми висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в засобах масової інформації у 2019 році.
Про Програму створення на базі Самбірського об’єднаного міського військового комісаріату Територіального центру комплектування та соціальної підтримки.
Про програму «Забезпечення житлом на умовах співфінансування учасників бойових дій АТО (ООС) в Самбірському районі на 2019-2020 роки.
Різне.