Порядок денний наступної сесії

Про порядок денний ХVІІ сесії.
Про стан транспортного обслуговування населення району.
Про стан надання первинної медичної допомоги жителям району.
Про затвердження мережі надання первинної медичної допомоги в Самбірському районі.
Про виконання Програми паліативної та хоспісної допомоги на 2016-2020 роки.
Про інформацію щодо використання сільськогосподарських земель району аграрними підприємствами.
Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки на території Вільшаницької сільської ради, площею 15,5030 га.
Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки на території Новокалинівської міської ради, площею 23,2168 га.
Про внесення змін до рішення районної ради від 23.02.2017 року № 223 «Про затвердження списку присяжних для Самбірського міськрайонного суду».
Про Почесну відзнаку «За заслуги перед Самбірщиною» та медаль «За особливий внесок у розвиток Самбірського району».
Про внесення змін до договорів оренди.
Про реорганізацію комунальних закладів Самбірської районної ради.
Про вихід із складу засновників комунального закладу Самбірська центральна районна лікарня.
Про внесення змін до Комплексної програми соціальної підтримки незахищених верств населення Самбірського району на 2016-2018 роки.
Про внесення змін до рішення районної ради від 25.02.2016 року № 60 «Про затвердження Програми «Мобільний соціальний офіс» на 2016-2018 роки».
Про затвердження Програми надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах на 2018 рік.
Про затвердження Програми недопущення та ліквідації африканської чуми свиней на території Самбірського району на 2018 рік.
Про внесення змін до Програми розвитку садівництва та ягідництва у Самбірському районі на 2018 рік.
Про внесення змін до Програми організації агітаційної роботи щодо призову на строкову службу, відбору кандидатів на військову службу за контрактом та забезпечення діяльності підрозділів територіальної оборони району на 2018 рік.
Про виділення коштів з резервного фонду районного бюджету Самбірського району.
Про внесення змін до бюджетних призначень районного бюджету Самбірського району на 2018 рік.
Про внесення змін до рішення Самбірської районної ради від 22.12.2017 року № 364 «Про затвердження районного бюджету Самбірського району на 2018 рік».
Про завершальний етап реформування друкованого засобу масової інформації - газети «Голос Самбірщини».
Про внесення змін до Програми висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в засобах масової інформації у 2018 році.
Про затвердження Програми покращення пожежної безпеки в закладах дошкільної та загальної середньої освіти в 2018-2019 роках.
Про перейменування (пониження ступеня) Ваньовицької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів у школу-гімназію с. Ваньовичі.
Різне.

Яндекс.Метрика