Порядок денний наступної сесії

Про порядок денний ХХІІ сесії районної ради.
Про інформацію Самбірської місцевої прокуратури про результати діяльності.
Про інформацію Самбірського ВП ГУНП у Львівській області про діяльність у сфері охорони порядку та захисту прав і свобод людини, протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку на території району.
Про звіт відділу культури Самбірської районної державної адміністрації та закладів культури району.
Про внесення змін до рішення Самбірської районної ради від 07.12.2018 року № 514 «Про затвердження районного бюджету Самбірського району на 2019 рік».
Про внесення змін до Кошторису видатків Програми покращення матеріально-технічного забезпечення роботи Центру надання адміністративних послуг при Самбірській районній державній адміністрації у 2017-2020 роках.
Про надання в оренду приміщення адмінбудівлі Самбірської районної ради.
Про внесення змін до статуту районного дитячого будинку «Рідний дім» змішаного типу Самбірського району Львівської області.
Про внесення змін до статуту комунального підприємства Самбірська районна лікарня «Хоспіс».
Про внесення змін до статуту комунального некомерційного підприємства Самбірський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги.
Про створення тимчасової комісії щодо діяльності районного дитячого будинку «Рідний дім» змішаного типу Самбірського району Львівської області.
Про затвердження Програми призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги у Самбірському районі, на 2019-2020 роки.
Про внесення змін до складу постійних комісій районної ради.
Про внесення змін до рішення Самбірської районної ради від 03.12.2015 року № 16 «Про створення Форуму місцевого розвитку Самбірського району»
Про стан фінансування комунального некомерційного підприємства Самбірської міської ради та Самбірської районної ради «Самбірська центральна районна лікарня».
Про звернення до Прем'єр-міністра України О. Гончарука, Міністра фінансів України О. Маркарової, Міністра розвитку громад та територій України А. Бабак.