Порядок денний наступної сесії
windows 10 key online sale office 2016 key sale purchase office 2013 key http://www.cdkeypascher.com/ buy cheap windows 10 key purchase WINDOWS 10 Key buy Office Professional Plus 2016 Key

Про скликання ХVІІІ сесії Самбірської
районної ради VІІ скликання
Про дотримання вимог проживання, виховання та навчання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб з їх числа, що проживають в районному дитячому будинку «Рідний дім», сім’ях опікунів та піклувальників.
Про стан підготовки об’єктів комунальної та соціальної сфери району до опалювального сезону.
Про інформацію Самбірської місцевої прокуратури про результати діяльності.
Про інформацію керівника Самбірського ВП ГУНП у Львівській області про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку.
Про затвердження передавального акту.
Про надання згоди на передачу орендованого майна в суборенду.
Про внесення змін до районного бюджету Самбірського району на 2018 рік.
Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території Вільшаницької сільської ради, площею 1,0357 га.
Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки на території Вільшаницької сільської ради, площею 7,5190 га.
Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території Городищенської сільської ради, площею 1,3394 га.
Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території Городищенської сільської ради, площею 1,5235 га.
Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки на території Новокалинівської міської ради, площею 57,2166 га.
Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки на території Дублянської селищної ради, площею 10,6661 га.
Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки на території Дублянської селищної ради, площею 3,0968 га.
Різне.

Яндекс.Метрика