Порядок денний наступної сесії

Про порядок денний ХХV сесії районної ради.
Про внесення змін до рішення Самбірської районної ради від 07.12.2018 року № 514 «Про затвердження районного бюджету Самбірського району на 2019 рік».
Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Самбірського району за 2019 рік.
Про внесення змін до рішення Самбірської районної ради від 06.12.2019 року № 598 «Про затвердження районного бюджету Самбірського району на 2020 рік».
Про затвердження прогнозу районного бюджету Самбірського району на 2020-2022 роки.
Про затвердження списку присяжних для Самбірського міськрайонного суду.
Про якість природного газу, який подається побутовим споживачам та порядок нарахування оплати за розподіл (доставку) газу.
Про затвердження програми „Депутатський фонд” на 2020 рік.
Про затвердження Програми надання адресної грошової допомоги учасникам бойових дій УПА на 2020 рік.
Про затвердження Програми надання адресної грошової допомоги вдовам політв’язнів на 2020 рік.
Про Програму співфінансування проектів місцевого розвитку у Самбірському районі на 2020 рік.
Про районну цільову Програму захисту населення і території від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2020 рік.
Про Програму матеріальної підтримки Самбірського відділу поліції ГУНП у Львівській області в питаннях забезпечення охорони громадського порядку, профілактики правопорушень, законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян на 2020 рік.
Про Комплексну програму інформаційно-аналітичної роботи в інтересах органів державної влади та управління, протидії проявам терористичного характеру та організованій злочинній діяльності і корупції на території Самбірського району на 2020 рік.
Про Програму технічного і фінансового забезпечення, удосконалення та розвитку системи централізованого оповіщення і зв’язку Самбірського району на 2020 рік.
Про внесення змін до Кошторису видатків Програми покращення матеріально-технічного забезпечення роботи Центру надання адміністративних послуг при Самбірській районній державній адміністрації у 2017-2020 роках.
Про Програму компенсаційних виплат за перевезення окремих пільгових категорій громадян на приміських маршрутах загального користування автомобільним (залізничним) транспортом та за надані послуги зв’язку у Самбірському районі на 2020-2022 роки.
Про Програму розвитку місцевого самоврядування Самбірського району на 2020 рік.
Про затвердження Програми міжнародного і транскордонного співробітництва, європейської інтеграції на 2020 – 2021 роки.
Про затвердження Програми відзначення в Самбірському районі свят державного, місцевого значення, пам’ятних дат та історичних подій у 2020 році.
Про затвердження Програми висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в засобах масової інформації у 2020 році.
Про затвердження Програми висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування та органів державної виконавчої влади редакцією Самбірського радіомовлення «Поступ» у 2020 році.
Про Програму придбання комп’ютерної техніки для комунального некомерційного підприємства Самбірської міської ради та Самбірської районної ради «Самбірська центральна районна лікарня» на 2020 рік.
Про Програму розвитку галузі культури у Самбірському районі на 2020 рік.
Про Програму розвитку туризму у Самбірському районі на 2020 рік.
Про Програму поповнення бібліотечних фондів ЦБС Самбірського району на 2020 рік.
Про затвердження Програми покращення пожежної безпеки в закладах загальної середньої та дошкільної освіти на 2020-2021 роки.
Про Програму покращення матеріально-технічного забезпечення, умов обслуговування розпорядників коштів та умов праці працівників Самбірського управління Державної казначейської служби України Львівської області на 2020 рік.
Про внесення змін до Програми забезпечення виконання Самбірською районною державною адміністрацією делегованих повноважень на 2019-2020 роки.
Про Програму забезпечення заходів щодо обладнання режимного приміщення та створення комплексної системи захисту інформації автоматизованої системи режимно-секретного органу Самбірської районної державної адміністрації на 2020 рік.
Про затвердження Типового договору оренди індивідуально визначеного (нерухомого або іншого) майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селища та міст Самбірського району.
Про внесення змін до договорів оренди.
Про надання приміщення для роботи громадської приймальні народного депутата України.
Про закріплення майна на праві господарського відання.
Про затвердження передавального акту.
Про призначення директора комунального закладу «Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Рідний дім» Самбірської районної ради Львівської області».
Про зміну меж смт. Дубляни Дублянської селищної ради.
Про зміну меж м. Рудки Рудківської міської ради.
Про встановлення (зміни) меж населеного пункту Новосілки-Гостинні.
Різне.