Порядок денний наступної сесії
windows 10 key online sale office 2016 key sale purchase office 2013 key http://www.cdkeypascher.com/ buy cheap windows 10 key purchase WINDOWS 10 Key buy Office Professional Plus 2016 Key

Про порядок денний ХІХ сесії районної ради.
Про звіт голови Самбірської районної ради.
Про звіт голови Самбірської районної державної адміністрації.
Про делегування членів до складу Госпітальної ради Львівського госпітального округу.
Про внесення змін до рішення Самбірської районної ради від 07.09.2018 року № 486 «Про перетворення комунального закладу «Самбірська центральна районна лікарня» у комунальне некомерційне підприємство Самбірської міської ради та Самбірської районної ради «Самбірська центральна районна лікарня».
Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території Воле-Баранецької сільської ради, площею 1,5518 га.
Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території Воле-Баранецької сільської ради, площею 1,9319 га.
Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території Воле-Баранецької сільської ради, площею 9,0789 га.
Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території Воле-Баранецької сільської ради, площею 1,5068 га.
Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки на території Роздільненської сільської ради, площею 10,3698 га.
Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки на території Никловицької сільської ради, площею 44,4124 га.
Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки на території Новосілко-Гостиннівської сільської ради, площею 5,0320 га.
Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території Вільшаницької сільської ради, площею 0,4600 га.
Про затвердження актів прийому-передачі майна.
Про результати вивчення попиту на об’єкт оренди частини приміщення цокольного поверху адмінбудівлі Самбірської районної ради.
Про результати вивчення попиту на об’єкт оренди частини приміщення шкільної їдальні опорного закладу загальної середньої освіти ім. І. Франка с. Ралівка.
Про надання в оренду приміщення адмінбудівлі Самбірської районної ради.
Про внесення змін до районної Програми розвитку туризму у Самбірському районі на 2018 рік.
Про виділення коштів з резервного фонду районного бюджету.
Про внесення змін до районного бюджету Самбірського району на 2018 рік.
Про затвердження районного бюджету Самбірського району на 2019 рік.
Про затвердження Програми міжнародного і транскордонного співробітництва, європейської інтеграції на 2019 – 2020 роки.
Про звіти депутатів районної ради перед виборцями.
Різне

Яндекс.Метрика