Постійні комісії

Постійні комісії Самбірської районної ради VIII скликання

1. Постійна комісія з питань, регламенту, депутатської діяльності, законності, взаємодії з правоохоронними органами та запобігання корупції

Мошуманська Олеся Орестівна – голова комісії;
– Кобилинський Василь Володимирович – заступник голови комісії;
– Дохняк Юлія Романівна – секретар комісії;
– Чорний Василь Васильович.

2. Постійна комісія з питань інвестицій, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, регуляторної політики, бюджету та фінансового розвитку району

Квас Євген Володимирович – голова комісії;
– Масальська Олена Орестівна – заступник голови комісії;
– Павлючик Михайло Павлович – секретар комісії;
– Веселовський Ігор Ярославович;
– Козедуб Олександра Олександрівна;
– Малецький Володимир Володимирович.

3. Постійна комісія з питань комунальної власності, приватизації, житлово-комунального господарства та впровадження енергозберігаючих технологій

Сигерич Петро Васильович – голова комісії;
– Ковалів Михайло Іванович – заступник голови комісії;
– Шведа Володимир Богданович – секретар комісії;
– Вісьтак Василь Іванович;
– Медвідь Людмила Іванівна.

4. Постійна комісія з питань освіти, культури, молодіжної політики, спорту, духовності та зв’язків з засобами масової інформації

Прендота Іван Іванович – голова комісії;
– Юричко Ярослав Володимирович – заступник голови комісії;
– Муль Павло Володимирович – секретар комісії;
– Сумарук Олександра Орестівна

5. Постійна комісія з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, соціального захисту населення та підтримки учасників ООС (АТО) та їх сімей

Урбанович Оксана Ярославівна – голова комісії;
– Феник Ростислав Романович – заступник голови комісії;
– Халос Наталія Петрівна – секретар комісії;
– Губицький Михайло Іванович;
– Калинич Мирослава Петрівна;
– Ковальчук Любомир Маркіянович

6. Постійна комісія з питань земельних відносин, екології, природокористування, водних та лісових ресурсів

Мрочко Юрій Михайлович – голова комісії;
– Баранецький Іван Григорович – заступник голови комісії;
– Цимбрила Михайло Кузьмич – секретар комісії;
– Шпак Володимир Ігорович

7. Постійна комісія з питань дорожнього господарства, будівництва, транспорту, паливно-енергетичного комплексу та інфраструктури

Лабецький Олександр Миронович – голова комісії;
– Думич Роман Володимирович – заступник голови комісії;
– Ільницький Михайло Михайлович – секретар комісії;
– Спринський Олег Романович

8. Постійна комісія з питань розвитку села, туризму, транскордонної співпраці та підтримки малих фермерських господарств

Казан Володимир Михайлович – голова комісії;
– Залуга Степан Степанович – заступник голови комісії;
– Смолінська Ольга Михайлівна – секретар комісії;
– Трач Валерій Казимирович

Постійні комісії Самбірської районної ради VII скликання

1. Постійна комісія з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, законності, місцевого самоврядування, адміністративно-територіального устрою. децентралізації та військових проблем:

– Сніч Ірина Осипівна– голова комісії;
– Бобровський Ігор Мирославович – заступник голови комісії;
– Трач Валерій Казимирович – секретар комісії.

2. Постійна комісія з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, підприємництва та інвестицій:

– Фрей Миткола Михайлович – голова комісії;
– Спринський Олег Романович – заступник голови комісії;
– Пазюк Любов Миронівна-секретар комісії;
– Ковалів Володимир Іванович;
– Марчук Богдан Андрійович;
– Терещенко Ігор Павлович.
– Крись Микола Миколайович

3. Постійна комісія з питань регулювання земельних відносин, планування територій, розвитку села та агропромислового комплексу:

– Черевична Надія Михайлівна – голова комісії;
– Гошман Іван Іванович – заступник голови комісії;
– Мороз Володимир Григорович – секретар комісії;
– Гентош Олег Тарасович;
– Качинський Петро Михайлович;
– Фрей Микола Михайлович;
– Ціхоцький Володимир Григорович;
– Янушевич Микола Мар’янович.

4. Постійна комісія з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, енергоефективності та регуляторної політики:

– Сюшко Степан Миколайович – голова комісії;
– Брийовський Віктор Осипович – заступник голови комісії;
– Пельчар Степан Ярославович – секретар комісії.

5. Постійна комісія з питань охорони здоров’я, материнства, праці, соціального захисту населення та соціальної підтримки учасників АТО і їх сімей:

– Герман Петро Михайлович – голова комісії;
– Юркевич Ярослава Володимирівна – заступник голови комісії;
– Струк Тарас Миронович – секретар комісії;
– Скірин Степан Іванович.

6. Постійна комісія з питань освіти, культури, молодіжної політики, спорту, духовного відродження і зв’язків з засобами масової інформації та транскордонного співробітництва:

-Ставкова Галина Львівна-голова комісії;
– Гусар Ольга Антонівна– заступник голови комісії;
-Гамерський Віктор Степанович-секретар комісії;

7. Постійна комісія з питань промисловості, дорожнього господарства, будівництва, транспорту, зв’язку та паливно-енергетичного комплексу:

– Кульчицький-Жигайло Тарас Іванович – голова комісії;
– Романяк Іван Миколайович – заступник голови комісії;
– Куйдич Андрій Омелянович – секретар комісії.

8. Постійна комісія з питань екології, природних ресурсів та охорони довкілля:

– Сенейко Богдан Михайлович – голова комісії;
– Василенко Юрій Юрійович – заступник голови комісії;
– Ковталів Ростислав Володимирович – секретар комісії.