Агенство регіонального розвитку Самбірщини

10643424_1286713501344426_623361480_n

Агентство регіонального розвитку Самбірщини –  засноване та зареєстроване у 2005 році  (свідоцтво про реєстрацію  № 2 від 31 жовтня 2005 року) з ініціативи представників влади, громадських організацій та бізнесу.

Місія АРРС  –  сприяти економічно-соціальному розвитку Самбірщини, розвитку малого і середнього бізнесу, залучення інвестицій в регіон, розвитку громадської активності жителів Самбірщини, здійснення підтримки розвитку гуманітарно-соціальної сфери (освіти, науки, культури, мистецтва, інформації, туризму, спорту, відпочинку, дозвілля, охорони здоров’я, соціального захисту, громадського та територіального самоврядування) на місцевому рівні шляхом реалізації суспільно-значущих проектів.

АРРС  бере участь у реалізації міжнародних грантових програм, надає консультативні, навчальні послуги, проводить дослідження та виконує іншу діяльність, спрямовану на виконання основної місії організації.

Досвід грантової діяльності:

 2005-2006 рік:   адміністрування коаліційного проекту “Сильна громада – запорука добробуту в рамках програми “Демократизація України: програма малих проектів” (DFID).  Бюджету проекту: 26050 доларів США. Мета: створення механізмів співпраці між НУО-владою-бізнесом для вирішення соціальних проблем.    В результаті проекту між владою м. Самбора та НУО був підписаний Суспільний договір про співпрацю.

2007 рік:   «Активізація сільських громад Самбірського району  для розвитку демократичного суспільства», який здійснювався в рамках проекту Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Бюджет проекту: 10000 доларів США.  Час виконання лютий 2007 року по  листопад 2007 року.  Метою проекту було сприяння розвитку спроможності сільських громад району впливати на прийняття владних рішень та розбудови партнерських зв’язків між громадою та органами місцевої влади.     Даний проект передбачав підвищення активності мешканців трьох вибраних сільських громад Самбірщини у вирішенні місцевих соціальних проблем громади.

2007-2008 роки: «Розвиток малої громади –  розвиток країни» що виконувався в рамках проекту «Розвиток громадянського суспільства в Україні», який здійснювався Всеукраїнською громадською організацією «Комітет виборців України» та Координатором проектів ОБСЄ в Україні за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.  Бюджет проекту: 16000 Євро. Час реалізації: червень 2007 – квітень 2008 року. Мета проекту: Сприяння у залученні сільських громад Самбірського району до формування місцевої політики та контролю за діяльністю влади, шляхом впровадження механізмів тапроцедур, спрямованих на підвищення ролі громадськості в побудові ефективної, відповідальної та відкритої влади на місцевому рівні.

Проект «Сприяння розвитку малих громад  для побудови відповідальної місцевої влади», фінансувався за сприянням фонду «Відродження», бюджет проекту 6000 доларів США. Час реалізації: жовтень 2007 – лютий 2008 року. Мета проекту:  Залучення сільських громад Самбірського району до формування місцевої політики та контролю за діяльністю влади, шляхом формалізації стосунків між владою та громадою.

 2015-2016 роки: Проект «Формування та реалізація Програми громадських пріоритетів охорони правопорядку у м. Самборі  та Самбірському районі Львівської області», який здійснювався Громадською організацією «Центр правових та політичних досліджень «СІМ», у партнерстві з Агентством регіонального розвитку Самбірщини. Проект був  першою спробою в Україні напрацювати ефективний алгоритм співпраці місцевої поліції та територіальної громади у плануванні діяльності поліції.

Професійний досвід та ресурс:   персонал АРРС володіє досвідом адміністрування проектами, адміністрування міні-грантами (програма-конкурс “Гордість громади”) та пройшов серію тренінгів та навчань з діяльністю НУО.   До діяльності АРРС залучено 12 волонтерів. Організація орендує офіс 40 кв.м., володіє необхідним обладнанням для проведення заходів проекту (4 комп’ютери, 2 принтери, мультимедійний проектор)

КОНТАКТИ:

Ірина Гринишин – виконавчий директор АРРС

e-mail: arrsambir@gmail.com

81400,  вул.. Сагайдачного3/5, м. Самбір