Комісії
windows 10 key online sale office 2016 key sale purchase office 2013 key

Постійні комісії Самбірської районної ради

1. Постійна комісія з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, законності, місцевого самоврядування, адміністративно-територіального устрою. децентралізації та військових проблем:

– Пиртик Іван Михайлович – голова комісії;
– Бобровський Ігор Мирославович – заступник голови комісії;
– Трач Валерій Казимирович – секретар комісії.

2. Постійна комісія з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, підприємництва та інвестицій:

– Герман Петро Михайлович – голова комісії;
– Крись Микола Миколайович – заступник голови комісії;
– Сніч Ірина Осипівна – секретар комісії;
– Ковалів Володимир Іванович;
– Спринський Олег Романович;
– Терещенко Ігор Павлович.

3. Постійна комісія з питань регулювання земельних відносин, планування територій, розвитку села та агропромислового комплексу:

– Черевична Надія Михайлівна – голова комісії;
– Гошман Іван Іванович – заступник голови комісії;
– Мороз Володимир Григорович – секретар комісії;
– Гентош Олег Тарасович;
– Качинський Петро Михайлович;
– Фрей Микола Михайлович;
– Ціхоцький Володимир Григорович;
– Янушевич Микола Мар’янович.

4. Постійна комісія з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, енергоефективності та регуляторної політики:

– Сюшко Степан Миколайович – голова комісії;
– Брийовський Віктор Осипович – заступник голови комісії;
– Пельчар Степан Ярославович – секретар комісії.

5. Постійна комісія з питань охорони здоров’я, материнства, праці, соціального захисту населення та соціальної підтримки учасників АТО і їх сімей:

– Марчук Богдан Андрійович – голова комісії;
– Юркевич Ярослава Володимирівна – заступник голови комісії;
– Струк Тарас Миронович – секретар комісії;
– Скірин Степан Іванович.

6. Постійна комісія з питань освіти, культури, молодіжної політики, спорту, духовного відродження і зв’язків з засобами масової інформації та транскордонного співробітництва:

– Стасишин Оксана Теодозіївна – голова комісії;
– Гусар Ольга Антонівна – заступник голови комісії;
– Паращук Софія Іванівна – секретар комісії.

7. Постійна комісія з питань промисловості, дорожнього господарства, будівництва, транспорту, зв’язку та паливно-енергетичного комплексу:

– Кульчицький-Жигайло Тарас Іванович – голова комісії;
– Романяк Іван Миколайович – заступник голови комісії;
– Куйдич Андрій Омелянович – секретар комісії.

8. Постійна комісія з питань екології, природних ресурсів та охорони довкілля:

– Сенейко Богдан Михайлович – голова комісії;
– Василенко Юрій Юрійович – заступник голови комісії;
– Ковталів Ростислав Володимирович – секретар комісії.

Яндекс.Метрика